Rehabilitacja medyczna schorzeń kręgosłupa i narządów ruchu wśród mieszkańców Gminy Ryn

31.07.2020

➡️Pozostały wolne miejsca do rekrutacji w ramach projektu Rehabilitacja schorzeń kręgosłupa i narządów ruchu wśród mieszkańców Gminy Ryn, obecnie jednak zapraszamy do zgłaszania się wyłącznie mężczyzn spełniających wymogi dotyczące wieku uczestników.

Poniżej w załączniku znajdują się do pobrania dokumenty rekrutacyjne, które należy dostarczyć w zamkniętej kopercie do Urzędu Miasta i Gminy Ryn z dopiskiem: "Rehabilitacja schorzeń kręgosłupa i narządów ruchu wśród mieszkańców Gminy Ryn"

Udział w projekcie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!