IX Festiwal Miast Cittaslow w Lidzbarku

30.05.2018

26 maja w Lidzbarku odbył się IX Festiwal Miast Cittaslow. Nasze miasto reprezentowali: Zespół "Ryńskie Wrzosy", Zespół "Sterławiacy", rzemieślnicy, rękodzielnicy oraz mieszkańcy miasta i gminy Ryn. Na tegorocznym Festiwalu nie zabrakło wielu atrakcji. Między innymi miasta członkowskie sieci Cittaslow prezentowały swoje stoiska promocyjne promujące atrakcje i lokalnych rzemieślników. Odbyły się także Regaty Smoczych Łodzi, w których rywalizowali przedstawiciele miast Cittaslow. Naszym reprezentantem był Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego, Pan Krzysztof Cybul. Popołudniową atrakcją był koncert zespołu Bayer Full a gwiazdą wieczoru był Łukasz Zagrobelny. Poniżej przedstawiamy fotorelację z IX Festiwalu Miast Cittaslow.

festiwal

Konsultacje społeczne w sprawie budowy sześciu budynków inwentarskich - kurników.